Rozdrťte zatuchlé mantinely starého života!

Už Vám leze krkem politický systém? Máte pocit, že se společnost ubírá špatným směrem a negativně ovlivňuje Váš život? Nechcete pouze být, ale hledáte svoji podstatu – svobodnou existenci? Změňte radikálně svůj životní styl a rozdrťte zatuchlé mantinely starého života!
obchod s potravinami
Stop mamonu
Všichni máme možnost svobodné volby. Nemusíme jít ruku v ruce s konzumní společností. A proč taky? Hledat smysl svobodné existence v obchodních domech? Nakupovat zbytečné věci a hromadit svůj majetek? Hodnota člověka není dána nesmyslnými věcmi, velikostí majetku ani funkční prestiží, ale pouze a výhradně vztahem k druhým, sobě a Vyššímu.
Nejen že nemusíme být součástí degradace společnosti, ale navíc můžeme zcela sabotovat a ignorovat její nezdravé a zhoubné jádro – nechutnou a bezohlednou honbu za zlaťáky a touhu po absolutní moci, mentálně narušených egocentriků – přímo nepodporovat „pacienty“ s diagnózou Babišův syndrom.
Nyní je nejvýznamnějším „pacientem“ Andrej a jeho společnosti. Není snadné vyhnout se všem jeho zákeřným chapadlům. Tento zhoubný nádor metastazující do zdravé společnosti, je už příliš přebujelý. Bude nutné radikálně změnit svůj životní styl a bude důležité postupovat pomalu krůček po krůčku.
figurka v truhle
Nový životní styl
Pokud souhlasíte s výše uvedeným textem, jste připraveni na první krok k radikální změně životního stylu. Prvním malým krůčkem je začít nakupovat u drobných regionálních výrobců. Co neseženete u nich, samozřejmě koupíte v běžném obchodě, ale pozor na skrytého Kmotra nebo Floriána! Andreje prostě nebrat! Pak tu máme rozhlas a tisk. Rádio vůbec nepouštějte. Není tam nic, žádný velký Impuls, ani zajímavá inspirace. U denního tisku je to poněkud složitější. Bulvár je sprostá žumpa, a pokud Vám nestačí regionální plátek, je lepší nekupovat žádný deník – hlavně zbytečně nestát Frontu. Téma týdeníků je taktéž ošidné. Opatrně a pečlivě vybírejte!
Takto se pomalu musíte prokousat všemi odvětvími lidské činnosti, pečlivě se vyhýbat Andrejovi a doufat v jeho další nerozpínavost. Pokud toto všechno zvládnete, zbývá poslední krok k absolutní proměně Vašeho života. Vyhodit auto! Přece nebudete do nádrže cpát, jeho řepku olejku… Takže hodně štěstí!